Vydavatel Kulturní komise ČR, president Jiří Pancíř, šéfred. Ivana Haslingerová

Přepínače prohlížečů:   obrazovka  mobil 

Fragmenty jsou na  Twitteru  Facebooku

A je to tady. Jsme před listopadem 1989, jen sovětské poradce vystřídali čínští Doporučený

  • sobota, bře 19 2016
  • Napsal(a)  MIROSLAVA N2MCOVÁ, předsedkyně Mandátového a imunitního výboru PSP ČR
Miroslava Němcová na Národní třídě v Praze Miroslava Němcová na Národní třídě v Praze snímek Ivana Haslingerová, Fragmenty

V pondělí 21. března 2016 pořádá místopředseda Poslanecké sněmovny Vojtěch Filip seminář na téma „Zkušenosti pro řízení a rozvoj státu“. Seminář se týká vztahů České republiky a Čínské lidové republiky. Vystoupí na něm ZHU Lingjun, profesor stranické školy Ústředního výboru KS Číny. Seminář se koná pod záštitou předsedy Poslanecké sněmovny Jana Hamáčka.

Vzhledem k tomu, že Česká republika přijala zákon č. 198/1993 Sb. o protiprávnosti komunistického režimu a o odporu proti němu, považuji za nepřípustné konání tohoto semináře na půdě Poslanecké sněmovny České republiky. Jsem přesvědčena, že předseda Poslanecké sněmovny Jan Hamáček neměl udělit záštitu této akci a vzhledem k vystupujícím neměl umožnit konání semináře na půdě Poslanecké sněmovny.

Číst 6117 krát
Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)
Zveřejněno v SPOLEČNOST

  Fragmenty jsou zobrazeny na twitteru i facebooku

Twitter Fragmenty        Facebook Fragmenty       Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 

Blog iDNES Haslingerová Facebook Haslingerová  LinkedIn Haslingerová  

Odebírejte Fragmenty

 

Style Setting

Fonts

Layouts

Direction

Template Widths

px  %

px  %