Jakl: Obří řízená migrace zničí ČR, kriticky ohrožuje její existenci Doporučený

Ladislav Jakl v boji o Senát. Ať mu v něm pomáhá Bůh. Ladislav Jakl v boji o Senát. Ať mu v něm pomáhá Bůh. snímek Ivana Haslingerová

I když zprávy z politiky již málokoho baví číst pro jejich stereotypní obsah - kdo víc podvádí v honbě za vysokoškolskými tituly či kdo víc uplácí při získávání dotací - nastal politický Velký třesk. Jako supernova  se objevila osobnost kandidující do Senátu, která hovoří o opravdových a vážných politických problémech naší země, osobnost, která je zárukou, že bude za svými slovy stát, protože si za nimi stojí po celých 25 let. Ano, hovořím o osobním tajemníkovi prezidenta Václava Klause a vedoucím jeho Politického odboru jak na Hradě tak nyní v jeho Institutu, o Ladislavu Jaklovi. A je příznačné, že tento odvážný politik kandiduje za stranu podobně odvážného vůdce Tomia Okamury, který jako jediný našel v loňských volbách odvahu jasně říci, že udělá vše pro to, aby jeho strana Svobody a přímé demokracie prosadila vypsání referenda o vystoupení ČR z neomarxistické EU. 

Pokud se podaří Ladislavu Jaklovi stát se senátorem, je to zárukou, že se z této spící parlamentní komory bude ozývat pravda o politické situaci naší země, a nikoliv jen deklarace o boji proti korupci toho či onoho politika a podobné nepodstatné nesmysly, které patří, jsou-li vůbec pravdivé, před soud a nikoliv do politické diskuse. Politický boj se má vést tak, jako tomu bylo v devadesátých letech - na základě politických idejí a argumentů. A toto z politiky zmizelo. Stačí když páni Kalousci označí protivníka za fašistu či nedej Bože za populistu, a ať je sebelepší, mají vyhráno i když sami nejsou  schopni nabídnout vůbec nic. Veřejnost se vrhne po jimi označené kořisti a oni mohou 4 roky spát či hádat se v parlamentě o nepodstatných věcech. To rozhodně není přístup workoholika Jakla.

Jakl je zárukou, že vnese do naší nepolitické politiky politiku

Každý, kdo sledoval od převratu jeho postoje a názory, ví, že Jakl je zárukou toho,  že za tím, co říká, také půjde, protože je to člověk, který nikdy nedělal ústupky. Stál vždy po boku Václava Klause a nebylo to vždy lehké. Údobí kolem podpásového Sarajevského atentátu  prověřilo nejen čestnost a nezlomnost Václava Klause, ale i Jakla. Tehdy stačilo označit někoho za Klausova zastánce a vyhazov z práce či jiný podraz byl hotový. To že Jakl nepřešel do pravdoláskovního tábora, ale neochvějně bojoval za své a Klausovy názory proti tehdejší vládnoucí hradní smečce, je dokladem jeho čestnosti, věrnosti a toho, že za svými názory stojí. Že je to prostě homo politicus, který  vnese politiku i do naší nepolitické politiky.

V současné nebezpečné zahraničně politické rovině je navíc velmi důležité, že Jakl má skvělý přehled o všem, co se kolem nás děje, protože je v každodenním styku s Václavem Klausem, který v současné době je víc na zvaných zahraničních přednáškách než doma a má proto naprosto jasný a nezkreslený přehled o evropských i světových politicích i o náladách občanů v cizích státech. Nehledě na to, že na většinu cest jezdí pan Jakl s ním. Pokud tedy říká Jakl, že bude bojovat proti bruselské centralizaci i za cenu vystoupení z EU a že bude proti jakýmkoliv ústupkům ve věci řízené masové migrace, pak to není pouze líbivé heslo ve volbách, jak začínají psát naši europeističtí novináři, ale lety hlásaný názor, o němž je přesvědčen. Při listování naší revue jsem nalezla stejné názory v jeho článcích již v roce 2013 a dřív.

Stejně jako jeho šéf Václav Klaus, i on varuje již léta, že masově řízené stěhování afrických muslimských národů do Evropy zničí naší zem a její tisíciletou křesťanskou kulturu. A bude velkým štěstím pro naši zem, pokud se tento člověk dostane do první parlamentní komory a bude bojovat proti nebezpečné megalomanské multikulturní politice německé kancléřky Merkelové a bruselských představitelů EU.

Zveřejněno v POLITIKA

Nejnovější od IVANA HASLINGEROVÁ

Související položky (podle značky)

Média

www.fragmenty.cz
Fragmenty Kulturní komise ČR

ÚVODNÍ FOTA A VIDEA

Presentace

2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14. 15. 16. 17. 18. 19. 20. 21. 22. 23. 24. 25. 26. 27. 28. 29. 30. 31.

Layouts

Direction

Template Widths

px  %

px  %