Dort pejska a kočičky Doporučený

 My jsme hoši z StB bereme však na sebe podobu levice, středu nebo pravice (to je pěkná směsice) My jsme hoši z StB bereme však na sebe podobu levice, středu nebo pravice (to je pěkná směsice) obrázek i text převzat z Twitteru Poslední skaut

Designované vládní strany ANO a ČSSD po měsících trápení a námluv konečně přišly s finálním textem vládní dohody. Je jisté, že zvítězil pragmatický příslib a touha po moci všech zúčastněných, včetně třetího vzadu (KSČM). Politický trpaslík s 15 poslanci bude mít 5 ministrů. Obdobný úspěch měla naposledy Strana zelených pod vedením Martina Bursíka a všichni víme, jak neslavně neskončili. S tímto výsledkem nemůže být plně spokojený nikdo. ANO bude mít ve vládě stranu se silným vyděračským potenciálem, která jí bude komplikovat vládnutí. Komunisté budou sbírat funkce ve státních podnicích a ČSSD se bude nadále společensky znemožňovat na své úspěšné cestě k absolutní nevolitelnosti. Občané se snad konečně dočkají vlády s důvěrou poslanců, ale rozhodně ne lidu.

 Politická nestabilita a pnutí vně i uvnitř stran bude nadále pokračovat. Každopádně nás čekají dynamické politické časy, neboť doba se krystalizuje a nálady se radikalizují. Mnozí zúčastnění se brzy budou divit a jednou se budou ze svých dnešních činů i zodpovídat.  Nejpozději u příštích parlamentních voleb, kde jim voliči sestaví finální účet.

 Jen aby se jich tito voliči ve zdraví dočkali. Komunismus se po získání moci šířil bleskově a ve skutečnosti se činem premiéra Babiše, že chtěl za každou cenu vládu se socialisty, kteří ho již jednou zradili, dostali k moci komunisté. Vidina evropských dotací je prostě silnější než pud sebezáchovy. (pozn. redakce)

 

Zveřejněno v POLITIKA

Související položky (podle značky)

ÚVODNÍ FOTA A VIDEA

Presentace

2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14. 15. 16. 17. 18. 19. 20. 21. 22. 23. 24. 25. 26. 27. 28. 29. 30. 31.

Layouts

Direction

Template Widths

px  %

px  %