Fragmenty - Fragmenty - EVROPA vs. EU http://czwww.fragmenty.czwww.fragmenty.cz Sun, 18 Nov 2018 04:12:51 +0000 Joomla! - Open Source Content Management cs-cz Jan Zahradil je kandidátem na příštího předsedu EK http://czwww.fragmenty.czwww.fragmenty.cz/index.php/eu/item/2433-jan-zahradil-je-kandidatem-na-pristiho-predsedu-ek http://czwww.fragmenty.czwww.fragmenty.cz/index.php/eu/item/2433-jan-zahradil-je-kandidatem-na-pristiho-predsedu-ek Zamezil by Jan Zahradil jako předseda EK dalšímu přílivu afrických hostů matky Merkelové a zachránil jí tak před její apokalypsou?

Český europoslanec Jan Zahradil byl potvrzen jako volební lídr (tzv. Spitzenkandidat) třetí nejpočetnější frakce v Evropském parlamentu, Evropských konzervativců a reformistů (ECR). Zařadil se tak mezi možné kandidáty na příštího předsedu Evropské komise. Jeho protivníky jsou zatím německý lidovec a holandský socialista. Nejsou od sebe téměř k rozeznání, oba chtějí dále posilovat moc Bruselu na úkor členských států.  Zahradil naopak nabízí sice proevropský, ale alespoň reformní program. Ukáže se tedy, jsou-li poslanci v EU rovněž nespokojeni se situací v EU a nebudou-li nadále slepě poslouchat multikulturní příkazy z Německa. Našemu listu pan europoslanec sdělil, že kampaň oficiálně zahájí v Bruselu 28. listopadu s třemi následujícími prioritami:

"Za prvé, Evropská unie potřebuje Velký právní úklid. Musí udělat revizi celého balíku komunitárního práva, zjednodušit jej, odstranit nadbytečné, zastaralé a nepoužívané předpisy, přestat zatěžovat podnikatelský sektor.

Za druhé, v době rostoucího protekcionismu má Evropská unie jedinečnou šanci stát se naopak globálním lídrem v oblasti volného obchodu, odstraňování překážek, otevírání a propojování trhů. Příkladem budiž obchodní smlouva EU-Japonsko, která vytvoří největší zónu volného obchodu na světě.

Za třetí, pokud EU myslí vážně boj s nelegální migrací a ochranu vnějších hranic, musí přestrukturovat rozpočet tak, aby byla schopna pomoci hraničním státům – Bulharsku, Řecku, Itálii, Španělsku – a ne jen dále nafukovat agentury typu Frontex, jak to chce pan Juncker.“ 

Priority jsou to dobré, až na to, že EU se migrantů nechce vzdát. Snem jejích představitelů pod taktovkou Německa je naředit evropské národy přistěhovalci, kteří nebudou nic namítat proti splnění jejich snů - vzniku jednotného superstátu EU. Alespoň nikdy dosud žádný z představitelů Bruselu neřekl, že vykáže nebezpečné hosty matky Merkelové  ze země a nedovolí vstup dalších. Proto se obávám, že tito megalomanští fanatici pana Zahradila nezvolí. Ráda bych se ale mýlila a když už není, díky našim proevropsky laděným politikům, situace zralá  na co nejrychlejší CZEXIT, tak by bylo zvolení Jana Zahradila tou nejlepší možností. To že se k tomuto kroku odhodlal tento europoslanec, který se problematice zahraniční politiky věnuje více než dvacet let a v EP se pohybuje neustále od roku 2004, možná svědčí o tom, že názory v kuloárech EP jsou rozumnější, než v současném vedení, a že  si europoslanci tajně přejí změnu evropské politiky.  Uvidíme.

V každém případě by zvolení Jana Zahradila  bylo velmi kladnou změnou pro současnou EU a přispělo by to rovněž ke zviditelnění naší země na mezinárodní úrovni jak to v gratulaci Janu Zahradilovi zdůraznil předseda občanských demokratů Petr Fiala: „Gratuluji Janu Zahradilovi, kterého frakce Evropských konzervativců a reformistů potvrdila jako svého spitzenkandidáta do nacházejících voleb do EP. Jan Zahradil je historicky prvním a jediným spitzenkandidátem ze zemí střední a východní Evropy. Je to úspěch nejen pro ODS, ale i pro ČR, protože jeho kandidatura přispěje ke zviditelnění naší země na evropské a mezinárodní úrovni. Jan Zahradil je v oblasti evropské politiky a agendy zkušeným politikem, ale především odborníkem, který prosazuje proevropskou, pozitivní a reformní politiku.“

Málokdo již si vzpomene na to, že v roce 2005 frakci ECR Jan Zahradil založil a že se mu po velice komplikované dlouholeté práci povedlo uvést svůj sen ve skutečnost. ECR se stala třetí nejsilnější frakcí v EU. Již proto bych mu přála, aby svou práci nedělal zbytečně a sklidil tento úspěch.

I když nevěřím, že je EU reformovatelná a nejlépe by bylo z ní odejít pokud možno včera, jsem realista a vím, že moje přání je dosud pouze v kategorii snů. Proto přeji upřímně panu Zahradilovi úspěch, aby alespoň trochu zmírnil sebevražednou politiku Bruselu a oddálil zánik evropské civilizace přestěhováním afrického kontinentu do ní. 

]]>
haslingerova@fragmenty.cz (IVANA HASLINGEROVÁ) EU Tue, 13 Nov 2018 17:50:09 +0000
Francouzský reexport afrických „inženýrů a doktorů věd“ http://czwww.fragmenty.czwww.fragmenty.cz/index.php/eu/item/2432-francouzsky-reexport-africkych-inzenyru-a-doktoru-ved http://czwww.fragmenty.czwww.fragmenty.cz/index.php/eu/item/2432-francouzsky-reexport-africkych-inzenyru-a-doktoru-ved Macronovi páni inženýři a doktoři už k nám jedou, naše zem nejen nevyhyne, ale bude vysoce vzdělaná

Zločinný Macronův plán na zotročení a vyhlazení Evropanů islámskými okupanty.  I sovětská okupace 1968 byla naprostá sranda proti plánům na vyhlazení evropských národů pomocí míšení raz podle Kalergiho plánuPo několika letech vymývání mozků ze strany multikulti neomarxistů se dozvídáme na idnes.cz, že  „Francie rozjela projekt pro nezaměstnané, vědce či inženýry a láká je do Česka“. No páni! Tři roky posloucháme, jak zoufalý je v Evropě nedostatek pracovních sil. Jak musíme dovézt z Afriky, Blízkého Východu a především z těch nejzaostalejších zemí světa s nejlínější a nejméně kvalifikovanou pracovní silou miliony lidí, protože jinak se zastaví celý ekonomický život v Evropě, protože už prostě nemá kdo pracovat.

A teď se dozvídáme to, co každý rozumný člověk věděl už dávno – že západní Evropa se potýká s masovou nezaměstnaností. Španělsko má míru nezaměstnanosti přes 15%, u mladých do 25 let má míru nezaměstnanosti naprosto šokujících 33,4%. Míra nezaměstnanosti u mladých Španělů (podobně jako Řeků, Italů, Portugalců) je podle mého skromného názoru v rozsahu, který do budoucna ohrožuje vůbec samotné fungování Španělska jako státu, jako společnosti. Španělská vláda i orgány EU by měly především prioritně řešit situaci vysoké nezaměstnanosti španělských občanů. Španělsko, sejně jako Řecko nebo Itálie či Portugalsko si vytváří celou generaci lidí, kteří nebudou mít práci, nebudou mít ani dovednosti ani snahu a ochotu zapojit se do normálního fungování moderní evropské společnosti. Bude tu generace lidí, která nemá absolutně žádný vztah ke společnosti, bude to pro ně „nepřátelské území“. A nejde jen o migranty, jde hlavně rodilé Španěly, Portugalce, Řeky či Italy – a rodilé i po rodičích. Migranti asi vůbec nejsou zahrnováni do statistik nezaměstnanosti, protože je západní státy nejsou schopni ani evidovat, jen jim vyplácí dávky a tolerují jejich asociální chování, kriminalitu a terorismus. 

Více k datům o hrozivé nezaměstnanosti mladých zde.

Francie má míru nezaměstnanosti přes 9%. Itálie přes 9%, Řecko přes 19%, Euro zóna jako celek přes 8% (to je celkem skoro 19 milionů lidí bez práce!)

A celé roky posloucháme „experty“ a další spolupracovníky prolhané mediální propagandy, že v Evropě je katastrofální nedostatek pracovních sil, že jich musíme několik desítek milionů dovézt z Afriky.  Vynechejme skutečnost, že negramotní pasáci koz, případně téměř gramotní prodavači z tržiště nebudou asi úplně uplatnitelní v moderní evropské ekonomice. Snad jedině v prodeji drog, ve stáncích s kebabem (které možná částečně prosperují jen díky skrytým darům z islámských zemí v rámci vytváření předsunutých pozic islámu pro ovládnutí Evropy) a v podpalování aut na ulici, případně rovnou v terorismu a jiných formách zastrašování a vyvražďování Evropanů, tam všude by se mohli tito „migranti“ uplatnit a řada z nich již také tak činí. A jde jim to fakt dobře.

A nyní změna. Francie najednou zjistila, že vlastně už teď má mraky nezaměstnaných.

A ráda by je poslala do České republiky. Prý hlavně inženýry a vědce. Nechci šířit konspirační teorie – ale opravdu si někdo myslíte, že Francie pošle pryč ze své země kvalitní, inteligentní a pracovité inženýry nebo vědce? Já bych si tipnul, že půjde o inženýry, lékaře a doktory věd, pokorné tiché a vděčné, z lodi Aquarius apod.

Multikulti agitátorka „Šojdrová navrhne Babišovi, aby syrští sirotci dostali ochranu jen dočasně“. S trochou humoru bychom mohli dodat, že již od okupace Československa „bratrskými armádami“ je jednotkou dočasnosti jeden furt (vtípek narážející na oficální propagandu o „dočasném pobytu sovětských vojsk“). Ale nejde o nic jiného, než o známé „jen dva prstíčky tam strčíme...“, jen o snahu paní Šrojdrové prolomit hranici, dovézt nejprve několik migrantů tak, aby to veřejnost spolkla, pak další, další, další ... až bude i naše země přeměna na islamizované migrantské peklo pro Evropany, přesně po vzoru „vyspělé“ západní multikulti Evropy.

Ale zpět k francouzskému re-exportu inženýrů a vědců.

Myslíte si, že když nám západní Evropa prodává desítky let za zlodějské ceny podřadné zboží a potraviny z náhražek (za ceny o 30-80% vyšší než v západní Evropě, o kvalitě ani nemluvím, čokoláda bez kakaa je jen nejvíce profláknutý příklad – ale jak nám slíbil Juncker, když si necháme zničit svoji vlast dovozem statisíců krimigrantů a teroristů, tak nám zkusí dojednat čokoládu s kakaem), myslíte si, že když se k nám takto chovají, že nám teď budou dovážet opravdu vzdělané „vědce“ nebo prostě jen lidi, kterých se chtějí za každou cenu zbavit? Kriminálníky, lemply, tupce, hlupáky, nezaměstnané protože nezaměstnatelné? Kulturní obohacovače. „Vědce“ z no-go zón, inženýry v oboru zapalování aut, lékaře se specializací na hromadná, brutální znásilnění nezahalených žen.

Jde prostě jen o další podvod, jak se snaží dnešní zločinné mocenské „elity“ prosadit islamizaci všech zemí Evropy. Další finta, další podvod. Tři roky lžou, jak všude chybí pracovní síly – a teď najednou i v jejich vlastních slovech přebývají. Lžou a lhali i v základních faktech. Ani teď nemluví pravdu. Jen se snaží jiným způsobem, pomocí jiné lži, jiného podvodu zrealizovat svůj stále planý a od začátku prosazovaný zločinný plán na zotročení a vyhlazení Evropanů islámskými okupanty.

Ani komunisti nebyli takové s...ě. Vyhladit nás nechtěli. Jen nacisté by nás také všechny vyhladili. A dnes multikulti neomarxisté, resp. islámští „uprchlíci“ okupanti a jejich multikulti kolaboranti. I sovětská okupace 1968 byla naprostá sranda proti plánům na vyhlazení evropských národů pomoví míšení ras podle Kalergiho plánu.

A abyste věděli, co konkrétně to znamená: Tady nejde o žádnou abstrakci „vyhlazení evropských národů“, „eliminace evropských národů“. Tady jde o ryze konkrétní věci.

O to, že se vy osobně budete bát vylézt na ulici, protože to bude pro Evropany horší peklo, než bydlet v Chánově. Nesrovnatelně horší. Stokrát, tisíckrát, nekonečně mnohokrát. Bude to rozdíl jako mezi skautským táborem a vyhlazovacím táborem. Jako např. mezi Chánovem a Treblinkou; protožeTreblinkou se stane pro Evropany Evropa s podílem muslimů přes – odhadem – přes 30-40%; s tím, že po dosažení podílu muslimů na populaci okolo 15-20% jde již o nezvratný trend, který může být zastaven a vyhlazení ne-muslimů muslimy odvráceno jedině v případě vítězství Evropanů v občanské válce, která s nárůstem podílu migrantů přijde tak jako tak. V řadě zemí již dnes nevyhnutelně dojde v blízké budoucnosti k občanské válce – Švédsko, Británie, Belgie, Francie, patrně i Německo, Španělsko a Itálie. Myslíte si, že přeháním? Vážně? Tak se s rodinou zkuste přestěhovat na rok na některá fajnová multikulturní předměstí Paříže, Malmö, Marseille, Bruselu, ale už i předměstí Berlína, Londýna a dalších a dalších měst.

Nejde o žádné přehánění ani žádné abstraktní filozofování „eliminace evropských národů“.

Jde o to, že se budete bát poslat svoje děti nebo vnoučata do školy, protože je tam v lepším případě zmlátí a okradou muslimské děti migrantů, v horším případě zmlátí, znásilní, okrade a zabije nějaký nezletilý třicetiletý syrský sirotek z Afghánistánu. O to, že se Vaše děti budou bát mít děti, protože je nebudou chtít přivézt do pekla „Evropy“ ovládnuté islámskými migranty a jejich neomarxistickými multikulti kolaboranty. O to, že Vaše žena nebo dcera nebude moci chodit po ulicích bez mužského doprovodu, jako se děje již v řadě oblastí Francie, Švédska, Británie. O to, že každou chvíli – a se zvyšující se intenzitou – nějaký „slušný ale frustrovaný“ „mladík“, který „nemá žádnou souvislost s ničím, s islámem už vůbec ne“ vyjádří svoji „frustraci“ – tu a tam náhodně pobodá lidi na ulici, třeba zrovna Vaši dceru, Vašeho syna, Vaši manželku nebo manžela, Vaši mámu nebo tátu, Vašeho kamaráda nebo kamarádku. A tu a tam nějaký „frustrovaný“ (a jistě „diskriminovaný“) „mladík“ se samopalem zavítá do nějakého hudebního klubu na koncert, kde postřílí 130 lidí a řadě z nich ještě zaživa společně se svými nebohými uprchlickými kamarády odřežou části obličeje, vyřežou z těla vnitřní orgány, vydloubou jim oči, muže a chlapce vykastrují, no prostě echt kulturní obohacení.

Jde o zcela konkrétní věci, konkrétní důsledky, které dopadnou – konkrétně na Vás a všechny Vaše blízké, na všechny lidi, které máte rádi a na kterých Vám záleží.

Pokud je připustíte, pokud je nezastavíte, dokud to ještě jde.

Hitlera také bylo možné zastavit snadno – ale v roce 1938. Pak už to šlo jen za cenu desítek milionů lidských životů. Chcete si tuhle chybu se svými blízkými zopakovat?

 

 

]]>
EU Tue, 13 Nov 2018 11:52:35 +0000
Místo počítání odpadků by měla EK legislativně přinutit šéfy hotelů, aby je nerozhazovali http://czwww.fragmenty.czwww.fragmenty.cz/index.php/eu/item/2411-misto-pocitani-odpadku-by-mela-ek-legislativne-prinutit-sefy-hotelu-aby-je-nerozhazovali http://czwww.fragmenty.czwww.fragmenty.cz/index.php/eu/item/2411-misto-pocitani-odpadku-by-mela-ek-legislativne-prinutit-sefy-hotelu-aby-je-nerozhazovali Poslanec za Svobodné v EP RNDr. Jiří Payne

Evropská unie se pokouší řešit bezohledné zacházení s odpady zákazem prodeje těch výrobků, ze kterých nejčastěji pocházejí odpady na plážích. Mají být zakázány plastové lžičky, kelímky, vatové tyčinky do uší, brčka a další plastové výrobky. Jedná se o etický problém a každý pokus řešit etické problémy pomocí legislativních zákazů špatně dopadne. Nicméně EK provedla sčítání odpadků a zjistila, že plasty v EU tvoří 80 až 85 % odpadků v mořích, měřeno podle počtu odpadků vyplavených na pláže, přičemž plastové výrobky na jedno použití představují 50 % a výrobky spojené s rybolovem 27 %. [1] Poslanec europarlamentu RNDr. Jiří Payne našemu listu k tomuto problému sdělil následující: „Začneme-li po zákazu vyrábět brčka z aluminia, tyčinky do uší z oceli a kelímky na pití z gumy a nezměníme-li vlastní chování, může to mít na přírodu stejně negativní dopad, jako plasty. Turistického návštěvníka evropských pláží mohou leckde překvapit skládky odpadu hned za obvodovou zdí rekreačních rezortů. Téměř s jistotou si troufám tvrdit, že čeští turisté nejsou těmi, kdo nadšeně rozhazují po tisících vatové tyčinky na plážích. Smetiště s jistotou vytvořili šéfové hotelů. Je zcela jisté, že zákaz prodeje vatových tyčinek do uší tuto situaci vůbec nezmění.

Podle pana europoslance by členské státy bez ohledu na Evropskou unii měly věnovat pozornost především čističkám odpadních vod v tom smyslu, aby se do řek nedostávaly mikroplasty pocházející z plastových odpadů recyklovaných v Číně na mikiny a bundy.   

 

]]>
haslingerova@fragmenty.cz (IVANA HASLINGEROVÁ) EU Thu, 01 Nov 2018 13:29:59 +0000
Jiří Payne: černá díra v evropském rozpočtu - 130 mld Kč - se ztratí neznámo kam http://czwww.fragmenty.czwww.fragmenty.cz/index.php/eu/item/2410-jiri-payne-cerna-dira-v-evropskem-rozpoctu-130-mld-kc-se-ztrati-neznamo-kam http://czwww.fragmenty.czwww.fragmenty.cz/index.php/eu/item/2410-jiri-payne-cerna-dira-v-evropskem-rozpoctu-130-mld-kc-se-ztrati-neznamo-kam Zmizí 5 miliard eur z rozpočtu EU na podporu teroristů?

Evropská Komise předložila rozpočet na rok 2019, podle kterého bude Evropská unie příští rok hospodařit s rozpočtem 148 675 473 588 EUR (3 853 miliard Kč). Olaf již v minulosti připustil, že přibližně jedna miliarda z ročního rozpočtu EU mizí za nejasných okolností. Europoslanec Jiří Payne k rozpočtu EU na rok 2019 sdělil našemu listu, že se jedná o černou díru v evropském rozpočtu: „V roce 2013 se evropským rozpočtem podrobně zabýval výbor horní sněmovny britského parlamentu a zjistil, že z rozpočtu  se každý rok ztrácí 3,1% neznámo kam. Účetní dvůr EU dokonce připustil až 3,9%.Situace se příliš nezlepšuje a procento ztracených peněz se patrně meziročně nemění, tedy příští rok se z evropského rozpočtu beze stopy pravděpodobně ztratí přibližně 5 miliard EUR. Přepočteno je to přibližně 130 miliard korun."  Co je snad ještě víc zarážející, že podle pana europoslance  Evropská komise neumí doložit doložit, kdo, kde, jak a proč peníze použil, ani kdo za ztrátu odpovídá.

Otázkou je, zda Eevropská komise je oravdu tak neschopná vést průhkledné účetnictví nebo úmyslně kryje na co jsou tyto miliardy eur  vydávány.  Tato úvaha napadne každého zejména když se stále více objevují články, které poukazují na to, že část evropských dotací na externí pomoc je ve skutečnosti používána na podporu teroristů. Pan europoslanec Jiří Payne nám na to odpověděl, že je "těžko posoudit, zda ztracené peníze mohou sloužit i na takovéto účely. Možná proudí peníze oběma kanály.  V Evropském parlamentu není opozice a proto není, kdo by zajistil dohled nad rozpočtovými prostředky.“ 

Výše uvedená tolerance k nejasnostem v rozpočtu je dalším dokladem toho, jak katastrofické důsledky má demokratický deficit EU. Na jednotky EUR přesně víme sice, jak vysoký bude příští rok rozpočet Unie, ale není možno zkontrolovat na co budou tyto obrovské prostředky použity. Je to nehorázná neúcta vedoucích pracovníků EU k obyvatelům jednotlivých států. 

]]>
haslingerova@fragmenty.cz (IVANA HASLINGEROVÁ) EU Thu, 01 Nov 2018 12:51:38 +0000
Kolaborantio v maskách mladých eurofederalistů http://czwww.fragmenty.czwww.fragmenty.cz/index.php/eu/item/2404-kolaborantio-v-maskach-mladych-eurofederalistu http://czwww.fragmenty.czwww.fragmenty.cz/index.php/eu/item/2404-kolaborantio-v-maskach-mladych-eurofederalistu Je toto sen ladých eurofederalistů?!

V rámci oslav vzniku Československa se ve čtvrtek 25. října uskutečnil také pochybný seminář na téma česko-německých vztahů. Akce pořádaná Mladými Evropany - JEF CZ a Mladými evropskými federalisty z Bavorska pod záštitou místního potentáta TOP 09 z Prahy 5 Radomíra Palovského s přizvaným reprezentantem Sudetoněmecké kanceláře v Praze Petrem Bartonem vyvolávala od počátku reminiscence na protektorátní srazy Vlajky a Kuratoria pro výchovu mládeže v Čechách a na Moravě. Lesk měla akci dodat přítomnost německého velvyslance J. E. Christopha Isranga a zkrachovalého politika a pseudofilozofa ODA Daniela Kroupy, který vzpomínal nejen na svou německou babičku, která ho v dětství zásobovala luxusními žvýkačkami, ale hlavně na to, kterak sepisoval výzvu Smíření, jak za to dostal za uši a vychvaloval nadprodukci revizionistických historiků a divadelních her přepisujících historii a libující si v masochistických zobrazeních sudetských Němců jako nevinných obětí Čechů v roce 1945. Kroupa se plně hlásil k dědictví Podivena a jeho manipulací s dějinami nejen První republiky. Podiven byl pseudonym, pod kterým se skrýval Petr Pithart, Petr Příhoda a Milan Otáhal. Kniha samotná byla pamfletem a polemizující s dosavadním výkladem české historie.

Arcisudeťákovi Bartonovi, který se střídavě prohlašoval za Rakušáka z Pardubic, Čecha  a Maďara, ležely v žaludku nejen obligátní "zločinné" Benešovy dekrety, ale vlastně i celý československý stát, hrdinství legionářů a navracel se až k bíle Hoře. Příznačné pro kolaboranty jeho druhu. Češi prý byly oporou Rakousko-Uherska a do poslední chvíle za něj bojovali. Že to bylo z donucení a za jakých obětí, to sudeťácký myslitel opomněl říci. Nelíbí se mu také, že se o jeho spolku mluví jako o Landsmanšaftu, protože je prý pojem komunistické propagandy. Pěl ódy na Berndta Posselta a Ottu Habsburského.

Všichni řečníci se až překvapivě shodovali v nenávistném odporu vůči prezidentům Benešovi, Klausovi a Zemanovi a v přepisování historie. Revanšisti v akci také doporučovali evropský výklad dějin (ten prtosudeťácký) jako ten nejlepší. Jejich hrdinové byli a jsou naopak kníže Schwarzenberg, Marksová, Herman a Bělobrádek. Tedy celá kolaborantská skvadra, která ráda jezdí na sudeťácké potlachy a opěvuje sudetské Němce při každé příležitosti a za jejich peníze dělá podobné akce, které cílí na mladé a nezkušené lidi.

Pan Barton pořádá akce i pro 13leté děti, protože nemají stereotypy a rodiče jim nevyprávěly o zvěrstvech a válečných zločinech sudetských Němců. Tedy se dají dobře zmanipulovat a vychovat v evropském duchu. Emanuel Moravec může být spokojený.  Není náhodou, že o skutečném vyhnání českých občanů z pohraničí v roce 1938 během celé akce nepadlo ani slovo.

Je smutné, že dějištěm akce se stal sál Zastupitelstva Prahy 5. Občané této pražské části by se měli proti podobným akcím pořádaným za jejich peníze tvrdě ohradit.

]]>
jan.kopal1977@seznam.cz (JAN KOPAL) EU Sat, 27 Oct 2018 16:12:01 +0000
Díky LS se stal každý stát EU zakletým zámkem http://czwww.fragmenty.czwww.fragmenty.cz/index.php/eu/item/2399-diky-ls-se-stal-kazdy-stat-eu-zakletym-zamkem http://czwww.fragmenty.czwww.fragmenty.cz/index.php/eu/item/2399-diky-ls-se-stal-kazdy-stat-eu-zakletym-zamkem Díky LS se stal každý stát EU zakletým zámkem

To, že se EU dostala neuváženou  megalomanskou politikou kancléřky Merkelové do obrovských problémů, které stále narůstají, je již jasné snad i dětem ve školce. Přesto se mnoho let snaží svoje chyby nepřiznat a občany na ně poukazující, zejména na smrtonosnou imigrační politiku, osočuje z fašismu, extrémismu, xenofobismu a všech možných -ismů.  Aby EU uchlácholila stále víc rozhořčené občany, vydala loni její vláda zvaná Evropská komise alibistickou Bílou knihu o budoucnosti Evropy, ve které mluví o pěti možných scénářích budoucnosti Evropské unie. Zní to na první pohled hezky. Občané mají poprvé před sebou více možností, z nichž si mohou demokraticky vybírat. Nikoliv jen jeden jediný do té doby propagovaný projekt - evropský superstát. Nyní předložila k řešení současné situace  hned následujících pět scénářů:

 1. Budeme pokračovat dál v dosavadní praxi.

2. Zavedeme pouze jednotný trh (Přesuneme ještě víc kompetencí do Bruselu a ještě více centralizujeme moc.)

3. Každý stát si bude pracovat po svém.

4. Státy, které chtějí dělají více (Budeme toho dělat méně, ale lépe.)
 
5. Budeme dělat mnohem více společně (Omezíme se jen na vzájemné obchodování a budeme se věnovat jen jednotnému evropskému trhu.) 

Speciálně ten poslední vypadá líbivě. Jako návrat k prosperujícímu Evropskému společenství, které EU tak zničila. Když se ale začteme do Bílé knihy podrobněji, zjistíme, že k prosazení všech návrhů, včetně pátého použije EU Evropský parlament a Evropskou komisi. O zrušení nedemokratického uměle vykonstruovaného Evropského parlamentu a zejména  diktátorské Evropské komise (suplující vládu) není ani v jednom návrhu řeč. Všechny návrhy budou tedy opět prováděny jako diktát těchto dvou orgánů. EK předloží své návrhy do EP, ten je schválí či ne a my občané nebudeme mít opět vliv na to, co pro nás Brusel nachystá. Pokud budou tato dvě sebestředná uskupení existovat, nejde o demokracii v EU vůbec hovořit. V EHS nic takového neexistovalo a společenství prosperovalo skvěle, proto jsme se po revoluci do něj tak chtěli dostat. To není můj podujatý euroskeptický negativní názor na Evropskou komisi. To o ní říká evropská ústava nazývaná líbivě Lisabonská smlouva (LS).

Podle LS EK podporuje obecný zájem EU

 V LS ohledně definice EK stojí: "Komise podporuje obecný zájem Unie, vykonává své funkce zcela nezávisle. Členové komise nevyžadují ani nepřijímají pokyny od žádné vlády, orgánu, instituce ani jiného subjektu." Nikde v LS není řečeno, že by EK měla hájit zájmy občanů. Naopak má sledovat vlastní zájmy, vykonává svou funkci zcela nezávisle, nesmí přijímat žádné pokyny od členských států, od ministrů, od politiků, od jednotlivých osob. Prostě si EK má dělat to, co chce, bez ohledu na občany EU. Demokracie jako vyšitá.
 
To je už diktatura jejíž zpupnost nemá obdobu v dějinách.  I ty nejhorší diktátoři od Robespiera přes Hitlera a Stalina říkali:  "My všechno děláme pro naše lidi a pro jejich blaho". Zde poprvé evropská diktatura EU říká, že to, co dělá, dělá sama  pro své zájmy, nikoliv pro lidi.   Je z toho jasné, že Lisabonská smlouva neslouží lidem, ale tomu, aby v Bruselu byla zcentralizována co největší moc.
 

Podle LS může do EK jen člověk známý svým evropanstvím

Aby EK mohla takto bezohledně vládnout, potřebuje k tomu jen opravdu fanaticky evropansky přesvědčené členy. Nemůže je vybírat demokratickým hlasováním a podle nahodilého přání jednotlivých vlád, jak si možná naivní občané myslí. A k tomu opět slouží LS, v jejímž v článku 17 stojí, "členem Evropské komise se může stát jen ten, kdo je známý svým evropanstvím.  Člověku vytane na mysli článek 4  komunistické ústavy o vedoucí roli KSČ. Tehdy se také do vedoucích funkcí nesměl dostat nikdo jiný než komunista. Nyní se podle LS nemůže podobně  dostat do vedení státu (EK supluje fakticky vládu) nikdo z opozice. A pozor. Nezmění to žádné volby do EP. Pokud bude LS platit, tak i kdyby v EP bylo 99 % euroskeptiků, nikdo z nich se do EK nedostane. 
 
Teď si možná řeknete, tak ať si odsouhlasí EP změnu LS. Cha, cha, cha, i na to je pamatováno: Jakoukoliv změnu LS může navrhnout podle LS pouze EK a proto už se nikdy podobný návrh do EP nedostane. Kdyby to nebyla tak vážná věc, člověk by se tomu musel zasmát a uznat zákeřnou genialitu tvůrců LS.
 
Bohužel mne při tom ale napadá věc mnohem smutnější. Že každý stát EU se stal díky LS zakletým zámkem, z něhož  se nikdo nemůže dostat legálním způsobem ven. 

Proto existuje pouze jediná cesta, odejít z této zakleté EU

 a začít novou etapu našeho skutečně svobodného státu. Strach z poklesu ekonomiky není na místě. Ten nás čeká stejně díky placení ostrah před hostmi matky Merkelové, díky posilování počtu vojáků a policistů, díky placení 3500 eur měsíčně na dávkách každému z uprchlíků, kterého nám sem EU vnutí, když ne kvótami pak městskými vyhláškami, díky  poklesu ekonomiky okolních států včetně kdysi prosperujícího Německa. Právě dnes hlásili v rádiu, že stoupne cena elektřiny o 10 %, cena uhlí a plynu... Jen ekobarony náš stát dotuje díky požadavkům EU na ekoelektřinu 500 miliardami a samozřejmě to vybere z našich vyšších plateb za elektřinu. O uvalení uhelné daně pány Bursíky na uhlí, aby nás přinutil topit ekologicky, ani nemluvě...
 
Nenechme si to vše už líbit, zvedněme hrdě hlavy a staňme se svobodným státem. Nebojme se Czexitu!
 
]]>
haslingerova@fragmenty.cz (IVANA HASLINGEROVÁ) EU Sun, 21 Oct 2018 08:54:24 +0000
Chapadla sudetoněmeckého Witikobundu jsou již přímo v Senátu ČR http://czwww.fragmenty.czwww.fragmenty.cz/index.php/eu/multikulturalismuz/item/2397-chapadla-sudetonemeckeho-witikobundu-jsou-jiz-primo-v-senatu-cr http://czwww.fragmenty.czwww.fragmenty.cz/index.php/eu/multikulturalismuz/item/2397-chapadla-sudetonemeckeho-witikobundu-jsou-jiz-primo-v-senatu-cr Štíty sudetoněmeckých měst při Sudetoněmeckém sjezdu v Augsburgu v roce 2017

Redakce časopisu AE News ve spolupráci se Svobodným vysílačem CS přinesla velice závažné informace o prorůstání německého neziskového sektoru do nejvyšších pater české politiky. Nejenže informovala o nejvýrazněji protičeské organizaci sudetoněmeckých nacistů Witikobund založenou v roce 1950, ale i o tolika sudetských neziskovkách a fondech u nás, až z toho člověka jímá hrůza. Podle AE News  spustilo  Německo plán na germanizaci českých a moravských zemí a co je horší, že mnoho našich politiků se na tom podílí společně s Němci. U nás Witikobund působí pod krytím Centra Adalberta Stiftera v lokalitě Horní Planá v Jihočeském kraji.  A její vliv vzrostl i ve Spolkové republice Německo. Kromě Bavorska má i silnou složku  v Severním Porýní–Vestfálsku a co víc, působí též v Rakousku, kde provádí patrně nejostřejší protičeskou propagandu. 

A nejedná se pouze o nějakou bezzubou propagandu. Sudetoněmecká Witikobund usiluje o odstranění takzvaných „zločinných Benešových dekretů“ a podle AE News je tak ostře protičeská, že ji dokonce  německá tajná služba BfV  od roku 2001 považuje za extremistickou. O to nebezpečnější je, že působí pod tajným krytím přímo v ČR.  Ministerstvo vnitra ČR o ní již v roce 2004 uvádělo: Pozornost si rovněž zaslouží organizace bývalých sudetoněmeckých nacistů Witikobund, která v prostředí Landsmanschaftů šíří protičeské názory..." Programem této organizace je nejen odstranění Benešových dekretů, ale požaduje dokonce odčinit válečné zločiny, které podle ní na německém národě spáchali Spojenci a jejich stoupenci. Požaduje "vymýcení lží o zločinech Němců za druhé světové války a pranýřování takzvané holocaustové kultury jakožto projevu neněmeckého způsobu myšlení".  Ani slovo pokání za rozpoutání nejstrašnější války v dějinách jejich vůdcem!

Witikobund spadající pod sudetoněmecký Landsmanschaft působí v ČR pod krytím Centra Adalberta Stiftera

Neziskovka Centrum Adalberta Stiftera vznikla 26. května 1997.  Jejím místopředsedou byl Dr. Raimund Paleczek, druhá místopředsedkyně Lenka Hůlková a členka spolku Miroslava Prokopová. Sídlila ve dvoupodlažním domě Jiráskova 168 v Horní Plané, jehož vlastníkem je nápadná společnost Bohemia Komunikation s.r.o. Málokdo z občanů kolem domu denně chodící ví, že největším společníkem ve společnosti Bohemia Komunikation s.r.o. s vkladem 590 000 KČ je člen a funkcionář Witikobundu Horst Löffler. A co víc, jednatelem této společnosti  a vlastníkem domu jejího sídla je politolog a advokát Mgr. PAVEL ČIŽINSKÝ, o dva roky starší bratr bývalého starosty Prahy 7 a současného poslance parlamentu ČR za KDU-ČSL Jana Čižinského,  který se účastnil setkání sudetoněmeckého kongresu v Plzni 9. září 2016. Za krytí radikální extrémistické frakce sudetoněmeckého Landsmanschaftu  Witikobund tak získal pan advokát Čižinský dvoupodlažní dům v Horní Plané. 

Aby nedošlo k záměnám obou bratrů, opakuji: Současný poslanec za KDU-ČSL Jan Čižinský se účastnil sudetoněmeckého kongresu v Plzni 9. září 2016. Jeho o dva roky starší bratr Pavel Čižinský vlastní firmu Bohemia Komunikation s.r.o., prostřednictvím které vlastní dvoupodlažní objekt na adrese Jiráskova 168, Horní Planá, kde sídlilo Centrum Adalberta Stiftera, coby krycí organizace pro extrémistickou organizaci Witikobund. V Centru Adalberta Stiftera působí největší společník Horst Löffler, který je členem a činovníkem Witikobundu.

Sudetoněmecký sjezd: “Lidská práva bez hranic!”

Kdyby Pavel Čižinský za krytí sídla Witikobundu u nás získal krásný dům a pak byl pouze spokojeným panem domácím, nebylo by to ještě tak nebezpečné. Bohužel Pavel Čižinský je aktiním členem Výboru pro práva cizinců při Radě vlády ČR pro lidská práva. Jako advokát tam tvoří nový zákon o státním občanství ve vztahu k imigrantům, zrovnoprávnění cizinců v přístupu k podpoře v nezaměstnanosti a zdravotnímu pojištění s našimi občany, kritizuje český přístup k cizincům, které prý chceme vysát a odkopnout. Úzce spolupracuje s nevládní organizací Poradna pro občanství / Občanská a lidská práva, Ječná 548/7, Nové Město, Praha 2. a věnuje se brutální lobby importu cizinců do ČR. Podle Pavla Čižinského by měli cizinci pobírat dávky podpory v nezaměstnanosti stejně jako čeští občané, kteří roky pracovali, zatímco cizinci přijíždějí pouze za těmito dávkami. A co víc, tento zastánce zrušení Benešových dekretů a omluv za vyhoštění Němců Pavel Čižinský má přístup do Bakalova týdeníku Respekt, kam poskytuje rozhovory o prospěšnosti migrace nebezpečných muslimů do Evropy. 

Proč právě Bakalův Respekt je spřízněný s organizací Sudetských nacistů a fandí německé promigrační politice ?

Šéfredaktor tohoto Bakalova týdeníku Respekt, Erik Tabery, je zván na proněmecké konference pořádané Českou křesťanskou akademií a Konrad-Adenauer-Stiftung. Protihodnotou za to je, že Pavel Čižinský dostane prostor v jeho týdeníku Respekt. A co víc, manželka pana šéfredaktora Paulina Taberyová, je vedoucí agentury CVVM (Centrum pro výzkum veřejného mínění) a jeho matka Kristina Taberová je předsedkyní správní rady Člověka v tísni.  Pavel Čižinský se zná se synem Petra Uhla a ombudsmanky Anny Šabatové Pavlem Uhlem, který sedí ve správní radě Transparency International ČR. Petr Uhl je rovněž napojen na spolky a frakce sudetoněmeckého Landsmanschaftu. Účastnil se konference pořádané Ackerman Gemeinde a Nadace Bernarda Bolzana  přímo na Ackerman Gemeinde, Nadaci Bernarda Bolzana, jejíhož předsedu Petra Pitharta dobře zná.

Z výše uvedeného je jasné jak skvěle je vybudovaná síť, přes níž probíhá veškerá  propaganda a obsazování klíčových pozic ve vlivových periodikách, agenturách, nadacích, firmách, institutech, nyní dokonce i v nejvyšších státních funkcích. Jsou do ní začleňováni advokáti (Pavel Čižinský), politici (Petr Pithart, Jan Čižinský) a novináři středního (Erik Tabery, Pavel Uhl) i staršího věku (Petr Uhl), kteří dobře vědí, že imigrace, lidskoprávní aktivity a spojení se spolky sudetoněmeckého Landsmanschaftu sypou. Tito lidé dobře vědí, že přátelství a dobré vztahy se známými osobami vlivných periodik, agentur, nadací, institucí vytvářejí příznivé podmínky pro přihrávání lukrativních kšeftů pro právníky hájící výše zmíněné skupiny sypou peníze a funkce. 

Organizace sudetských nacistů Witikobund dobře ví, jak získávat tyto "správné lidi". Zve je na konference, dává jim pocit důležitosti a umělé autority, předává jim medaile, ceny, vyznamenání za zásluhy o sbližování, za podporu vzájemných Česko-Německo-Sudetských sousedských vztahů. To vše tyto osoby stmeluje  a navzájem tak vzniká během let provázaná architektura stejně myslícího organismu, aniž si to možná oni přesně uvědomují. A nynější nástup Jana Čižinského do Senátu otevřel této chobotnici vstup do vrcholové politiky našeho státu.

Když píši tyto řádky, nemohu se zbavit analogie vstupu Henleinovy strany do parlamentu a nechci domýšlet, co z toho vyplynulo. A to ještě šlo po porážce nacismu uvést Evropu zpět k její původní kultuře. Po přestěhování  afrických národů do Evropy těmito úplatnými pohůnky Německa  už to možné nebude a mnohatisíciletá vyspělá evropská kultura zanikne pod nadvládou Alláha. 

Bůh ochraňuj naší zemi a Evropu před těmito vlastizrádci.

 
]]>
haslingerova@fragmenty.cz (IVANA HASLINGEROVÁ) MULTIKULTURALIZMUS a jiné -IZMY Sat, 20 Oct 2018 10:45:38 +0000
Jak lvové bijem o mříže http://czwww.fragmenty.czwww.fragmenty.cz/index.php/eu/item/2396-jak-lvove-bijem-o-mrize http://czwww.fragmenty.czwww.fragmenty.cz/index.php/eu/item/2396-jak-lvove-bijem-o-mrize Německo ublížilo naší zemi již mnohokrát, nyní valí nevratnou apokalypsu nejen na ni, ale na celou evropskou křesťanskou kulturu

Motto: Jan Neruda: Písně kosmické: "Jak lvové bijem o mříže.... My přijdem! Duch náš roste v výš... a tepny touhou bijí... zimniční touhou po světech... div srdce nerozbijí... Rozmach ducha vždy brzdí primitivismus, který nás vrací zpátky na zem. Nelze vzletět s lidmi, co podléhají naordinované nenávisti. S nimi se ideologicky pracuje, protože je jich většina. Je jim vtloukáno do hlavy, že Rusko, které přežilo a zvítězilo ve dou světových válkách přímo prahne po rozpoutání dalšího válečného konfliktu. Zvlášťe poté, co v každé ruské rodině chybí mnozí předci padlí za vlast. Takový stát se do války jenom hrne, že?

Nebezpečí vojenské konfrontace s Ruskou federací pro Západ ještě posílilo, když tehdejší SSSR zrušil "Varšavskou smlouvu". Západní mocnosti porušily slib daný Gorbačovi a začaly nové tažení na Východ, protože ten, kdo zruší armády a stáhne se na své území, je vlastně nebezpečný agresor.

Hlavní roli dnes hraje stupidita. Je to propagandistické hra s politováníhodnýmii hlupáky, kteří se dají ideologicky ovlivnit. Ti nám dnes vnucují svůj názor a vzbudili tím národní vzdor. 

Nerozloučím se vzletně, ale navážu na jejich myšlenkový svět, jemuž je Neruda na hony vzdálený. A tak jim ocituji Černé barony:  "Co je to člověk? Člověk je enom pytel sraček!" Dnes ta poplatná, kolaborující špína leze do zadku těm, kteří zdecimovali celé národy a to jsou ti, k nimž s důvěrou vzhlížíme.

Potomci bestiálních vrahů nás prý dnes mají moc a moc rádi. Jsou dnes zárukou světového míru. Kéž by jim mírová holubice vyklovala oči!

Mějte se hezky. 

]]>
EU Sat, 20 Oct 2018 05:36:15 +0000
Britská veřejnost věděla, pro co hlasovala. Brexitu musí být dokončen! http://czwww.fragmenty.czwww.fragmenty.cz/index.php/eu/item/2395-britska-verejnost-vedela-pro-co-hlasovala-brexitu-musi-byt-dokoncen http://czwww.fragmenty.czwww.fragmenty.cz/index.php/eu/item/2395-britska-verejnost-vedela-pro-co-hlasovala-brexitu-musi-byt-dokoncen Strůjce Brexitu Nigel Farage nadále bojuje za osvobození Velké Británie z diktatury Bruselu

"Britská veřejnost věděla, pro co hlasovala.  Brexit musí být dokončen!" tvrdí Nigel Farage a nadále bojuje za uskutečnění svého snu Brexitu. Kéž bychom měli u nás stejně neohrožené europoslance.

 

Obrázek

Obrázek
 
Obrázek
 
Obrázek
 
 
snímky dokumentují aktivní boj pana Farage ze dne  15. 10. 2018 z místa Bournemouth, England
]]>
haslingerova@fragmenty.cz (IVANA HASLINGEROVÁ) EU Fri, 19 Oct 2018 09:39:03 +0000
Jan Skopeček: Přežijí národní státy snahu o evropský superstát? http://czwww.fragmenty.czwww.fragmenty.cz/index.php/eu/item/2392-jan-skopecek-preziji-narodni-staty-snahu-o-evropsky-superstat http://czwww.fragmenty.czwww.fragmenty.cz/index.php/eu/item/2392-jan-skopecek-preziji-narodni-staty-snahu-o-evropsky-superstat Poslanec Jan Skopeček

Poslanec a člen výboru pro evropské záležitosti Jan Skopeček ve spolupráci s Národohospodářskou fakultou VŠE pořádá ke stému výročí vzniku republiky v Poslanecké sněmovně velice zajímavý seminář (viz níže). Je skvělé, že i přes masáž našich europeistických médií a vidinu lukrativních funkcí v Bruselu se stále ještě naleznou politici, kteří nemění své postoje a bojují za náš stát a za zachování tisícileté křestanské evropské kultury a civilizace. Seminář je přístupný veřejnosti.

 

]]>
pancir@fragmenty.cz (Super User) EU Tue, 16 Oct 2018 06:48:17 +0000